ПАТ «Черкасиобленерго» встановлювало різні умови в угодах з різними клієнтами

Черкаське обласне відділення АМКУ виявило ознаки  порушення законодавства про захист економічної конкуренції у діях ПАТ«Черкасиобленерго». Про це повідомляють у відомстві.

В ході здійснення відділенням планової перевірки дотримання законодавства про захист економічної конкуренції ПАТ «Черкасиобленерго», у зв’язку з дослідженням ринків  розподілу (передачі електричної енергії) було встановлено, що дії ПАТ «Черкасиобленерго» щодо укладання з постачальниками електричної енергії за нерегульованим тарифом договорів про передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами з різними умовами містять ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50, пунктом 2 частини другої статті 13, Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку шляхом застосування різних інших умов до рівнозначних угод з суб’єктами господарювання  без об’єктивно виправданих на те причин.

Територіальним відділенням було надано обов’язкові для розгляду рекомендації припинити порушення, а саме встановити постачальникам електричної енергії за нерегульованим тарифом однакові умови у договорах.

На підставі умов примірного договору, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики від 19.10.2005 № 934, ПАТ «Черкасиобленерго» розробило договори про передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами між постачальниками за нерегульованим тарифом та електропередавальною організацією, що містять однакові обов’язки постачальників

Залиште коментар