Обленерго додатково перевірить трансформаторні підстанції

Обленерго додатково перевірить трансформаторні підстанції

В ПАТ «Черкасиобленерго» проводять додаткові перевірки стану трансформаторних підстанцій, які живлять соціально значимі об’єкти інфраструктури Черкащини.

– Відповідно до нормативних документів щодо порядку оцінки готовності об’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період ПАТ «Черкасиобленерго» щорічно розробляє план-графіки обстежень, у тому числі і тепловізійний контроль контактних з’єднань трансформаторних підстанцій ТП 6-20/0,4 кВ, які задіяні в електропостачанні соціально значимих об’єктів забезпечення життєдіяльності населення. Тобто, об’єктів теплопостачання, водовідведення, лікувальних закладів. За результатами обстежень розробляються заходи щодо усунення дефектів, якщо такі будуть виявлені, – пояснив заступник начальника служби розподільних мереж дирекції технічної ПАТ «Черкасиобленерго» Максим Чернявський.

Працівники Черкаського міського РЕМ та служби розподільних мереж однією з перших перевірили трансформаторну підстанцію, що живить електроенергією інфраструктуру обласної лікарні. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Черкасиобленерго».

– Дослідження проводять за допомогою пірометра – приладу для безконтактного вимірювання температури непрозорих тіл. Так ми здійснюємо температурний контроль низьковольтних і високовольтних виводів силового трансформатора. Це робиться для того, щоб запобігати аварійним випадкам. Підвищення температури – це сигнал про необхідність проведення ремонту обладнання. Для забезпечення безперебійного електропостачання та забезпечення безаварійної роботи обладнання, для нас дуже важливо вчасно виявляти та усувати дефекти. Адже вчасно не усунутий дефект може призвести до більш тяжких наслідків і потягти за собою заміну трансформатора. У той же час, такий об’єкт, як обласна лікарня, не може залишатись без електроенергії. Від цього може залежати життя людей, – пояснив старший майстер дільниці ТП і РП Черкаського міського РЕМ Ярослав Чернуцький.

Також він додав, що трансформаторні підстанції перебувають під постійним контролем фахівців ПАТ «Черкасиобленерго». А додаткові перевірки ТП – це необхідна міра перестороги, що покликана для забезпечення безперебійного енергопостачання споживачів та комфортних умов для підприємств і громадян.

Залиште коментар