Очільника управління культури Черкащини звільнили за згодою сторін

Очільника управління культури Черкащини звільнили за згодою сторін

Олег Островський, який очолював управління культури Черкаської облдержадміністрації з 16 травня 2016 року, звільнений за згодою сторін з 18 травня. Цю інформацію у коментарі виданню “ВиЧЕрпно” підтвердив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

– Після того, як визначиться переможець конкурсу на посаду начальника Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю, буде оголошено конкурс на начальника управління культури, – відзначив Віталій Володимирович.

Коментар самого Олега Анатолійовича поки не вдалося отримати, оскільки він не бере слухавку. Тому невідомо, чи брав він участь у конкурсі на посаду керівника Департаменту.

Відзначимо, на нещодавній прес-конференції Олег Островський повідомив, що після того, як він вийшов з лікарняного, він дізнався, що його перевели на іншу посаду – начальника управління культури, а його заступника призначили керівником новоствореного департаменту, якому й буде підпорядковуватися управління культури.

До слова, до призначення Олега Островського на посаду, галузь культури області тривалий час залишалася без очільника.

Довідково: Олег Островський – підприємець, боєць АТО, очолював фермерське господарство “Еко-Ферма”, у 2012 році по виборчому округу №195 самовисувався до Верховної Ради, у 2015 претендував на посаду голови Чигиринської районної адміністрації. Воював у зоні АТО у складі підрозділу “Холодний Яр” батальйону “Айдар”. Нині головний редактор суспільно-громадської газети “Козацький край”. Його колишня дружина Леся Островська – директор відомого музейно-етнографічного комплексу “Дикий Хутір”, що на Чигиринщині.

Прочитайте ще:

Залиште коментар