“Офіс роботодавця” відкрили у Черкасах

“Офіс роботодавця” відкрили у Черкасах

З початку серпня у приміщенні Черкаського міського центру зайнятості розпочав роботу «Офіс роботодавця». Першим роботодавцем, який скористався його послугами стала компанія ТОВ «Роботіка кабель», інформують в обласному центрі зайнятості.

Під керівництвом організаторки з персоналу Марини Погребенник здійснюється підбір персоналу на посади в’язальника схемних джгутів, кабелів та шнурів до автомоболів.

Зокрема, створена команда із 4 hr-менеджерів, серед яких працюють колишні безробітні.

Відділ рекрутингу спільно з відділами взаємодії з роботодавцями та працевлаштування населення організовують щотижневі ярмарки вакансій, презентації роботодавця, індивідуальні зустрічі з претендентами (зокрема, в режимі скайп-зв’язку).

Під час заходів пошукачі роботи дізнаються про історію і діяльність підприємства, вимоги до кандидатів на посади, умови праці та навчання.

Результатом активної співпраці ТОВ «Роботіка кабель» та фахівців міського центру зайнятості стало працевлаштування 41 особи; на цей час в процесі оформлення на роботу – 16 осіб.

«Офіс роботодавця» відкрили з метою активної роботи щодо укомплектування вакансій роботодавця. Оскільки офіс знаходиться у приміщенні центру зайнятості, пошукачі роботи, не втрачаючи часу, отримують можливість пройти співбесіду з роботодавцем, обмінятися контактними даними, дізнатися про деталі працевлаштування та укласти трудовий договір», – коментує начальник відділу рекрутингу Надія Кіндик.

Фахівці Черкаського міського центру зайнятості запрошують до співпраці роботодавців, гарантуючи кваліфіковану допомогу, супровід та індивідуальний підхід у пошуку працівників.

Про це пише сайт Черкаської ОДА.

Залиште коментар