Офіційний пляж мають облаштувати в Каневі

Офіційний пляж мають облаштувати в Каневі

Канівські обранці під час сесійного засідання підтримали депутатський запит до міського голови із проханням виконати свої обіцянки та інформувати про облаштування на березі Дніпра міського пляжу з рятувальною станцією. Про це інформує “Kanos”.

На підтримку запиту одноголосно виступили 25 депутатів.

“Після трагедії на причалі “Авто-ріки” 2017-го року, звернень мешканців та мого депутатського запиту, виконавча влада прийняла рішення про впорядкування на березі Дніпра міського пляжу і створення рятувального посту, а депутати міської ради у Бюджеті-2018 передбачили для цього відповідні кошти. І на травневому, і на червневому засіданні міської ради я задавав Вам питання щодо виконання цих робіт. У травні Ви відповіли про передчасність питання, а у червні пообіцяли надати письмову відповідь, яку я чекаю до цих пір.

Прийняття після червневої трагедії на дитячому пляжі рішення виконавчою владою про заборону купатися у Дніпрі в межах міста не знімає з неї відповідальності як за попередню бездіяльність, так і за можливі наступні трагедії на Дніпрі, бо не можна жити біля річки і не користуватися нею”, – зазначено у тексті запиту.

Прочитайте ще:

Залиште коментар