Охорона здоров’я розпочинається з тренувального залу в Бузівській ОТГ

Охорона здоров’я розпочинається з тренувального залу в Бузівській ОТГ

Віднедавна до штату Бузівської сільської ради зараховано хореографа Наталію Сілецьку. До цього вона працювала у Києві, проте на вихідні приїздила в громаду та з власної ініціативи проводила заняття з дітками – вчила їх танцям. Тепер у Бузівській ОТГ є танці, аеробіка, оздоровча гімнастика  для всіх поколінь. Про це пише сайт “Економіка сьогодення“.

У школі двічі на тиждень проходять заняття «Музика і рух», на яких школярі отримують фізичний гарт та мистецькі навики. Заняття розпочинаються із розминки, потім діти розучують танець, далі – оздоровча гімнастика з вправами на розтяжку, корекцію останки та акробатики. Правильна постава, гнучкість – якості, якими вже володіють учні Наталії Миколаївни.

«Музика і рух»  працює також для діток у садочках «Сонечко», с.Бузівка та «Суничка», с.Зелений Ріг.

Оздоровчою гімнастикою охоплені і дорослі жителі сіл. Досвідчений тренер комбінує вправи з різних сучасних напрямів аеробіки. Перед початком обов’язково проводить інструктаж та впродовж тренувань контролює загальний стан учасників.  Радісні та усміхнені обличчя засвідчують, що жінкам подобається атмосфера та комплекси вправ. Адже це дозволяє зберегти здоров’я, а головне – отримати бадьорість і добрий настрій.

Прочитайте ще:

Залиште коментар