Олег Петренко хоче покинути пропрезидентську фракцію

Олег Петренко хоче покинути пропрезидентську фракцію

Народний депутат України Олег Петренко  24 травня в ефірі телеканалу ZiK оголосив, що не бачить себе членом фракції “Блоку Петра Порошенка” у Верховній Раді.

– Я не бачу себе членом фракції “Блоку Петра Порошенка” (у Верховній раді України – ред.). Можливо депутатом я став випадково, можливо збігів не буває. Я став жертвою моди 2014 року, коли із добровольців робили депутатів, – зазначив він і додав. – БеПеПешника з мене не вийшло.

Натомість, у коментарі “Про все” нардеп зазначив, що це було сказано емоційно на політичному ток-шоу і жодних офіційних заяв він поки що з приводу виходу з фракції не робив.

– Але від свої слів, сказаних на політичному ток-шоу, я не відмовляюсь. Якщо Президент України не підпише закон про амністію, у тому числі добровольців і АТОшників, я вважаю особисто для себе неможливим перебування у фракції імені людини, яка не підписує цей закон. Мої особисті морально-етичні принципи не дозволять і надалі перебувати у пропрезидентській фракції. Якщо закон не буде підписано я вчиню саме так як і заявив на політичному шоу, – сказав у Олег Петренко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар