За одержання хабара посадовця з Тальнівщини засуджено до 5 років позбавлення волі

За одержання хабара посадовця з Тальнівщини засуджено до 5 років позбавлення волі

Прокуратурою Черкаської області відстояна державницька позиція щодо невідворотності покарання за вчинення злочину у кримінальному провадженні про обвинувачення завідувача сектору містобудування та архітектури Тальнівської районної державної адміністрації у вчиненні кримінального павопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, вказаний вище посадовець у квітні 2015 року отримав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 15 000 грн. за погодження та видачу містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

Завдяки принциповому підходу процесуального прокурора до підтримання державного обвинувачення в зазначеному провадженні, вироком Тальнівського районного суду Черкаської області від 25.05.2017 зловмисника визнано винним за ч. 3 ст. 368 КК України та призначено покарання 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно- розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на 3 роки, з конфіскацією майна.

На цей час вирок суду не вступив у законну силу, інформує Економіка сьогодення

Залиште коментар