Олександр Радуцький намагався скасувати законні містобудівні умови

Олександр Радуцький намагався скасувати законні містобудівні умови

У рамках боротьби з реалізацією плану розбудови Митниці, секретар міської ради Олександр Радуцький намагався винести на розгляд виконавчого комітету Черкаської міськради проект рішення про скасування надання містобудівних умов для забудови земельної ділянки на розі вулиць Козацької та Героїв Дніпра, де вже ведеться будівництво.

Про це йшлося сьогодні, 8 серпня, на засіданні виконкому. Олександр Радуцький наполягав на внесенні підготовленого ним проекту рішення до порядку денного додатковим питанням, аргументуючи тим, що будівництво в цьому місці не відповідає Генеральному плану забудови міста та зонінг-плану.

Проти такого трактування заперечив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

«Будівництво, про яке зараз іде мова, якраз відповідає Генеральному плану, яким в цьому місці передбачена багатоквартирна забудова. І якщо цей проект рішення буде надано на розгляд нашого департаменту, ми дамо йому відповідну оцінку. Поки що я його не бачив», – зазначив він.

Були зауваження до підготовленого Олександром Радуцьким проекту і в юристів.

«Проект рішення жодним чином не вмотивований, у ньому відсутні обґрунтування необхідності скасування відповідних наказів департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради. Про це також свідчить відсутність пояснювальної записки, яка згідно з п.5.3 Регламенту виконавчого комітету Черкаської міської ради має бути підготовлена», – йдеться в зауваженні департаменту управління справами та юридичного забезпечення, докладеного до вищезгаданого проекту.

«Цей проект рішення не пройшов належної експертизи ні юридичної, ні департаменту архітектури та містобудування. Він сируватий, не підготовлений належним чином. Його потрібно допрацювати і винести на наступне засідання виконкому», – підсумував перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко.

Незважаючи на всі зауваження, Олександр Радуцький все ж наполіг на внесенні підготовленого ним рішення до порядку денного, проте документ не  набрав достатньої  кількості голосів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар