Олександр Радуцький розповів про роботу Черкаської міської ради колегам з Хмельницького

Олександр Радуцький розповів про роботу Черкаської міської ради колегам з Хмельницького

Секретар міської ради Олександр Радуцький сьогодні зустрівся зі своїми колегами з міста Хмельницький. З робочим візитом до Черкас завітали секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак та депутат цієї ж ради – Лев Бірюк.
Під час бесіди Олександр Радуцький ознайомив гостей  з роботою депутатського корпусу та виконавчого комітету Черкаської міської ради. А також – обговорив низку інших актуальних питань роботи міської ради та життєдіяльності Черкас. Особливо цікавились хмельничани організацією роботи комітетів самоорганізації населення, як ефективним методом співпраці з міською громадою.
За його словами, у Черкасах налагоджена ефективна діяльність комітетів самоорганізації населення, які діють абсолютно в усіх мікрорайонах міста, і є максимально наближеними до людей та їх проблем. Тоді як через недосконалість останніх змін у виборчому законодавстві, на жаль, не всі мікрорайони Черкас отримали свого депутата у міській раді. Проте це не означає, що вони позбавлені уваги міської влади. Адже керівництво Черкас абсолютно демократично, на рівних умовах вирішує усі важливі питання, незалежно від мікрорайонів чи виборчих округів.
– Керівництво КСНів активно співпрацює з депутатами, обраними за їх округами. Крім цього, представники від комітетів є членами міських дорадчих органів, комісій і рад, створених при Черкаській міській раді та міському голові. Таким чином, вони, як представники від громадськості, беруть активну участь в обговоренні та  прийнятті рішень, які стосуються життя Черкас. Мені приємно, що у Черкасах працює дієва та ефективна команда у міській раді, депутатському корпусі та виконавчому комітеті, а також, що  є результативний діалог з громадою міста та комітетами самоорганізації населення, – наголосив Олександр Романович.
Зі свого боку, Михайло Кривак відзначив масштабність проведеної роботи у Черкасах у напрямку організації діяльності комітетів самоорганізації населення, наголосивши, що їм  є над чим працювати тепер у цьому напрямку. І отриманий досвід Черкас дуже сприятиме.
Також чимало нового  гості дізнались щодо нормативної бази, зокрема, Регламентів виконавчого комітету  та Черкаської міської ради.
А от Лев Бірюк акцентував на важливості таких робочих візитів між керівництвом та депутатськими корпусами міст, що сприяє ефективній роботі органів місцевого самоврядування.
Тож тепер хмельничани запрошують своїх колег з Черкас завітати до Хмельницької міської ради для спілкування та  обміну досвідом.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар