Депутати Черкаської міської ради прозвітували про свою роботу у 2023 році

📍 Депутати Черкаської міської ради протягом 2023 року провели 24 сесії і 114 засідань постійних комісій. В середньому вони відвідували пленарні засідання на рівні 82%.
✔️ Про це свідчать результати моніторингу, який у рамках всеукраїнської громадської кампанії “Атестація депутатів місцевих рад” провели експерти Черкаського ОО КВУ, проаналізувавши діяльність депутатів за 12 місяців: з 1 січня по 31 грудня 2023 року.
✔️Станом на грудень 2023 року в Черкаській міській раді ІХ скликання працюють наступні партійні фракції: «За майбутнє» (7 депутатів), «Слуга Народу» (8 депутатів), «Європейська Солідарність» (6 депутатів), «Голос» (6 депутатів), «ЧЕРКАЩАНИ» (5 депутатів), «Батьківщина» (4 депутати) та 4 позафракційних депутати.
✔️У 2023 році Черкаська міська рада вийшла на звичний для себе режим роботи, залишивши позаду важкий і нерівний 2022 рік, який позначився повномасштабним вторгенням росії. Секретарю місцевої ради Юрію Тренкіну вдалось налагодити конструктивну роботу, забезпечити технічні можливості для діяльності і не допустити серйозних конфліктів серед депутатського корпусу. Сесії відбувалися регулярно. Середня явка депутатів склала 82%. Обранці розглянули 1228 проєктів рішень. З них щодо земельних питань – 858, галузевих – 370. Ухвалили рішень – 1104, або 90% від усіх розглянутих на сесіях.
✔️ Жодного факту “кнопкодавства” зафіксовано не було і за кожне питання, яке виноситься на розгляд, депутати голосують персонально. Результати голосування, а також протоколи пленарних засідань та прийняті рішення оперативно висвітлюються на сайтах http://chmr.gov.ua/ та https://chmr.golos.net.ua/
Загалом абсолютна більшість депутатів відвідала від 75 до 95% пленарних засідань, що є достатньо високим показником для міських рад обласних центрів.
Детальніше із оглядом участі депутатів Черкаської міської ради у сесіях і комісіях можна ознайомитися за посиланням:

Залиште коментар