Онлайн-чат з питань державної реєстрації актів цивільного стану створили для черкащан

Онлайн-чат з питань державної реєстрації актів цивільного стану створили для черкащан

З метою оперативного надання громадянам консультацій у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у відділі державної реєстрації актів цивільного стану  Управління державної реєстрації Головного територіального  управління юстиції в Черкаській області запроваджено новий сервіс – “Онлайн-чат”.

Онлайн-чат – сучасний засіб комунікації між органами влади та громадянами, який забезпечить швидке реагування на звернення громадян, які стосуються процедури державної реєстрації актів цивільного стану.

За його допомогою громадяни мають можливість:

– задати питання та одразу отримати відповідь в режимі “живого спілкування”;
– оставити питання в будь-який зручний час, відповідь на яке можна отримати в найкоротший термін;
– оцінити якість наданих послуг і написати свою думку.

Перевагою  Онлайн-чату є зручність для громадян, скорочення витрат, швидке рішення проблем та зростання довіри і лояльності. Люди відчувають себе більш впевнено і невимушено, якщо знають, що в будь-який час можуть звернутися за допомогою до фахівця, достатньо лише відкрити віконце чату.

Скористатися послугою та отримати відповіді на запитання в режимі онлайн можна, звернувшись на офіційний веб-сайт Головного територіального управління юстиції в Черкаській області (http://uprav.ck.minjust.gov.ua).

Залиште коментар