“Оновлення комп`ютерних класів у Черкасах плануємо завершити у цьому році”, – Анатолій Бондаренко

“Оновлення комп`ютерних класів у Черкасах плануємо завершити у цьому році”, – Анатолій Бондаренко

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко інспектує школи Черкас, на інформатизацію яких минулого року з міського бюджету було виділено більше мільйона гривень. Про це він розповів на своїй сторінці у фейсбук.

“Разом із заступниками вивчаємо досвід, збираємо враження педагогів і батьків, аналізуємо переваги і недоліки. Так, днями відвідали 32-гу школу, в яку у минулому році було придбано півтора десятки сучасних комп’ютерів, завдяки чому учні, які полюбляють інформатику, мають можливість краще підготуватися до здобуття у майбутньому фаху програмістів, IT-шників тощо. Загалом минулого року нам вдалося оновити комп’ютерні класи в 20-ти школах міста. Цього року ми цей процес завершимо повністю.
Задоволені встановленням системи відеоспостереження педагоги та батьки школи №8, де минулого року трапився неприємний інцидент із розпиленням невідомої речовини. Нині тут стало набагато спокійніше, дисципліна покращилася, батьки стали набагато спокійніші за своїх дітей і їхні особисті речі, які, на жаль, часом зникають у навчальних закладах. На сьогодні з 35-ти шкіл міста 10 обладнані камерами відеоспостереження. До кінця 2020 року їх матимуть усі школи. На що з бюджету передбачено 4 мільйони гривень”, – зазначає Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар