Операція “Мігрант” відбувається на Черкащині

Операція “Мігрант” відбувається на Черкащині

В період з 27 липня по 31 серпня 2017 року на території Черкаської області будуть проводяться профілактичні заходи щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант». Про це інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Проведений аналіз криміногенної ситуації в державі свідчить про те, що етнічна злочинність є одним із дестабілізуючих факторів, що негативно впливає на криміногенну ситуацію у державі. Так, найбільшу кримінальну активність проявляють угрупування з числа іноземців, у першу чергу вихідців із кавказького регіону.

З метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень, у тому числі іноземцями та особами без громадянства, а також для забезпечення виконання вимог Наказу Національної поліції України від 24.07.2017 № 755 «Про проведення загальнодержавних заходів під умовною назвою «Мігрант», в приміщенні ГУНП в Черкаській області, під головуванням начальника Управління, полковника поліції Лютого Валерія Васильовича, відбулася міжвідомча оперативна нарада. Основною метою наради було накреслити стратегію і тактику проведення цієї операції на території області. Валерій Васильович чітко визначив коло завдань, які ставляться перед особовим складом, задіяним в операції “Мігрант”, акцентував увагу на дотриманні чинного законодавства та прав людини, толерантному ставленні до іноземців.

Прочитайте ще:

Залиште коментар