Опонентам мера Черкас наплювати на місто, – Юрій Тренкін

Опонентам мера Черкас наплювати на місто, – Юрій Тренкін

Сесія Черкаської міської ради, призначена на 21 грудня, не відбудеться. На ній мали розглянути більше 80 галузевих питань і близько 700 земельних.

Серед галузевих питань – багато майнових, господарчих та суспільно-важливих (про пільгове житлове кредитування учасників АТО, про затвердження міських програм паліативної допомоги, репродуктивного здоров’я, поводження з безпритульними тваринами тощо). Проте низка депутатів, які перебувають у опозиції до міського голови Анатолія Бондаренка, не будуть брати участь у засіданні. Їх список оприлюднений на сайті Черкаської міської ради.

Це переважно депутати від БПП, «Вільних демократів» і «Громадянської позиції». Вони усі різко або захворіли, або в них виникли термінові відрядження. Натомість фракція ВО «Батьківщина» готова була прийти на сесію у повному складі, говорить депутат Юрій Тренкін.

Учергове опоненти мера продемонстрували свою жадібність і «наплювательське» ставлення до міста. Показово, коли вони могли відізвати п’ятьох депутатів, вони тричі збиралися щодня і вимагали проведення сесії. Як тільки питання про блокування можливості відкликання законно обраних депутатів було знято, вони на сесії ходити не хочуть.

У черговий раз опозиція до мера продемонструвала своє комерційне підґрунтя. На минулій сесії вдалося вирішити питання ОСББ і тролейбусного парку. Проте залишаються питання, які стосуються інших жителів нашого 300-тисячного міста, які залишаються у заручниках цих жадібних і комерційно орієнтованих людей.

Сьогодні відбулося засідання бюджетної комісії. Була розглянута і скорегована дохідна частина. Вона збільшена на 70 млн. Я пропонував завтра розглянути видаткову частину, прийти і все-таки ухвалити бюджет – 2019 без бюджету розвитку, операційний – із зарплатами, енергоносіями. Та вони не захотіли.

Через перенесення сесії бюджетна комісія збереться у суботу на 11.00, і ми вимагаємо зараз, збираємо підписи, щоб у понеділок була скликана чергова сесія для прийняття бюджету на 2019 рік, – зазначає Юрій Тренкін.

Залиште коментар