Освідчитись у день святого Валентина зі сцени театру – на таке зважиться не кожен

Освідчитись у день святого Валентина зі сцени театру – на таке зважиться не кожен

Музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка підготував до свята яскраву програму з українськими та зарубіжними хітами про кохання. Пісні виконували у супроводі оркестру з диригентом вищої категорії, заслуженою артисткою України Оленою Бєлкіною.

Про це повідомив сайт Іn.ck.ua.

Родзинкою дійства стала одна з ініціатив організаторів: у найромантичніше свято року всім охочим запропонували освідчитися своїй другій половинці прямо зі сцени під час концерту.

Пропозицією скористався актор черкаського драмтеатру Максим Рижевол. Після виконання пісні “8 колір” українського рок-гурту “Мотор’ролла” Максим запросив свою дівчину на сцену та запропонував стати його дружиною – і почув “Так!”

“Наважувався – це, мабуть, не те слово… Я просто ухвалив рішення, а це роблять, як правило, в якусь мить… Думка. Оцінка. Готово! Щодо підготовки – це декілька репетицій, бо я мав освідчитися під час концерту, який ішов за певним сценарієм. Тож мені треба було туди вклинитися. В цьому допоміг директор-художній керівник нашого театру Петро Ластівка і, звісно, артисти. Я їм дуже вдячний. Звісно, я хвилювався, як і 99,9% людей, які роблять пропозицію”, – розповів Максим Рижевол.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар