Освіта Черкащини – на третьому місці в Україні

Освіта Черкащини – на третьому місці в Україні

На серпневій конференції педагогів Черкащини начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський доповів про здобутки освітньої галузі у 2016-2017 навчальному році та визначив шляхи вирішення поставлених завдань. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Найважливішим результатом нашої з вами роботи у минулому навчальному році є рейтинговий показник Кабінету Міністрів України. Адже освітня галузь Черкаської області два роки поспіль займає ІІІ місце в Україні. Маємо найкращий показник в Україні щодо охоплення дітей дошкільними навчальними закладами (на сьогодні він становить 97 %, середній по Україні – 83,4 %). Провідна мета освіти – це плекання національної еліти, людей із державним рівнем мислення, високоінтелектуальних, високодуховних, життєво компетентних, відповідальних за власну долю й долю України», – резюмував Валерій Данилевський.

У рамках заходу кращі представники освітянської громади області отримали Почесні грамоти обласної ради, Почесні грамоти облдержадміністрації, подяки Міністерства освіти і науки України, обкому Профспілки.

У районних та міських серпневих конференціях освітян, що днями відбудуться на Черкащині, візьмуть участь голови районних державних адміністрацій, районних рад, міські голови, керівники органів управління освітою, завідувачі методичних кабінетів, голови районних та міських організацій Профспілки працівників освіти і науки.

Залиште коментар