Українці повинні знати правду про Іловайськ – А. Бондаренко

Українці повинні знати правду про Іловайськ – А. Бондаренко

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до черкащан з нагоди третьої річниці трагедії в Іловайську. У своєму дописі на ФБ він нагадав, що двоє черкасців загинули в Іловайському котлі.

“Дорогі черкащани! У ці дні ми з гіркотою і сумом у серці вшановуємо третю річницю кривавих подій в Іловайську. Третю річницю героїзму одних і зради інших, ціна якої сотні загиблих, взятих у полон і зниклих без вісті. Ця річниця – жахлива пам’ятка наймасштабнішої трагедії в історії сучасної України!
Прикро, що досі на державному рівні немає чіткої оцінки та визнання усього, що сталось три роки тому під Іловайськом. Це сором і біль для усієї нації і, зокрема, перед сім’ями і близькими тих бійців, які не повернулись додому з тієї кривавої м’ясорубки, яка розгорнулась під Іловайськом. Життя двох добровольців, героїв , наших земляків з Черкас згоріло в пеклі Іловайська.
Ми прагнемо вкотре наголосити, що українці повинні знали правду. Про загиблих Героїв, які йшли на вірну смерть, до останнього захищаючи країну, про кількість загиблих за весь період Іловайської операції, яка тривала з 7 серпня по 5 вересня. Про тих, хто віддавав накази, не враховуючи загрози загибелі тисячі бійців. Правду про всіх винних в Іловайській трагедії. Зі свого боку, міська влада робити все можливе, аби за наявності відповідних даних ця інформація була донесена суспільству.
Пам’ятаймо та шануймо подвиг наших Героїв, які ціною власного життя, здоров’я захищали і продовжують обороняти цілісність українських кордонів на Сході. Будьмо єдині у вірі та прагненні до перемоги! Слава Україні! Героям Слава!”, – написав Анатолій Бондаренко. 

Прочитайте ще:

Залиште коментар