Освітяни Черкащини розпочали чемпіонат з волейболу

Освітяни Черкащини розпочали чемпіонат з волейболу

За ініціативи первинних профспілкових організацій обласна профспілка працівників освіти та науки спільно з обласною організацією спортивного товариства «Спартак» організовано проведення чемпіонату з волейболу серед працівників закладів освіти області, пише ЧЕмпіон. 

ч7

Зважаючи на бажання участі у змаганнях 24 збірних команд районів та міст області, Положенням про змагання передбачало проведення попередніх – зональних змагань у 6 містах області та подальшу участь у фінальних змаганнях шести команд – переможців кожної з зон, а також участь безпосередньо у грі у складі кожної з команд не менше двох осіб жіночої статі.

Організатори змагань, якими відповідно до спільної постанови управління освіти та науки облдержадміністрації та обкому профспілки працівників освіти та науки були визначені Христинівська, Чорнобаївська, Звенигородська районні та Уманська, Черкаська, Смілянська міські профспілкові організації провели роботу з відмінної підготовки місць проведення змагань, урочистого відкриття, створення комфортних умов для учасників та роботи суддівських колегій.

ч6

Оргкомітет з організації чемпіонату, суддівські колегії у містах проведення відзначають хорошу підготовку команд,професійне відношення до змагань а також факт екіпіровки виключно всіх команд в відповідну спортивну форму. За підсумками змістовної,безкомпромісної, цікавої гри, неабиякої технічної підготовки гравців, зрілих командних дій та палкої підтримки вболівальників переможцями в зональних змаганнях та учасниками фіналу стали збірні команди Жашківського, Уманського, Звенигородського, Золотоніського, Смілянського районів та м. Черкаси.

Фінальні змагання заплановано провести 25 березня у м. Черкаси, спортивний зал 3 корпусу ЧНУ, початок о 10 год.

За результатами фінальних змагань команди переможець та призери будуть нагороджені Кубками та дипломами а гравці команд медалями та грамотами.

Прочитайте ще:

Залиште коментар