Озброєним тітушкам з-під “Черкасиобленерго” загрожує лише штраф

Озброєним тітушкам з-під “Черкасиобленерго” загрожує лише штраф

У групи осіб, які перебували в приміщенні підприємства, правоохоронці вилучили гладкоствольну вогнепальну зброю, пристрої травматичної дії та боєприпаси. Після проведення всіх необхідних слідчих дій стосовно учасників інциденту буде прийнято рішення згідно з чинним законодавством, пише ДЗВІН.

Нагадаємо, що 18 квітня 2017 року на території ПАТ «Черкасиобленерго» відбувався санкціонований мітинг працівників товариства щодо виплати заборгованості по заробітній платні. Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Черкаської області.

Під час проведення мітингу до Черкаського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в приміщенні ПАТ «Черкасиобленерго» перебувають невідомі особи зі зброєю. Інформація підтвердилася, і після тривалих перемовин працівників поліції з даними особами приміщення товариства було звільнено від сторонніх осіб.

На даний час всі особи, які знаходились в приміщенні, опитані. З їх слів, вони  є представниками охоронної фірми та відповідно договору здійснюють охорону ПАТ «Черкасиобленерго».

Разом з тим слідство володіє інформацією, що договір укладено з певними порушеннями, у зв’язку з чим за даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 358 Кримінального кодексу України.

Щодо вказаних осіб було складено 32 адміністративні протоколи за статтею 195 п. 4 (Порушення порядку виробництва, придбання, зберігання чи продажу електрошокових пристроїв і спеціальних засобів, що застосовуються правоохоронними органами), а також ст. 190 (Придбання, зберігання, передача іншим особам або продаж громадянами вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду без дозволу органів внутрішніх справ) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Згідно зі ст. 195, порушникам загрожує штраф від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Що стосується ст. 190, то таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Зброю, спецзасоби та боєприпаси, які мали при собі чоловіки, вилучено.

Після проведення слідчих дій буде прийнято рішення згідно з чинним законодавством.

Прочитайте ще:

Залиште коментар