Лише 11 відсотків безробітних інвалідів забезпечили роботою на Черкащині

Лише 11 відсотків безробітних інвалідів забезпечили роботою на Черкащині

З початку 2017 року до служби зайнятості Черкаської області звернулись понад 1100 безробітних осіб з інвалідністю, з них забезпечені роботою майже 120 осіб. Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у відділі організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ.

Також, для підвищення конкурентоспроможності осіб з обмеженими фізичними можливостями шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, відповідно до потреб ринку праці та наявних рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, у січні-березні цього року проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості  73 особи з особливими потребами. Закінчили навчання 48 осіб, з них 35 осіб працевлаштовані за набутими професіями.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучені 47 безробітних зазначеної категорії.

Для прискорення процесу інтегрування до ринку праці усіх клієнтів  з особливими потребами фахівці центрів зайнятості залучають їх до профорієнтаційних послуг. З початку року індивідуальні та групові консультації отримали 1062 особи.

Сьогодні в центрах зайнятості Черкаської області забезпечено безперешкодне отримання громадянами з інвалідністю комплексу послуг із пошуку та підбору підходящої роботи, в тому числі тимчасової, професійного навчання, профорієнтації, отримання інформаційних послуг та юридичних консультацій.

Прочитайте ще:

Залиште коментар