Палац на Черкащині рекомендують відвідати туристам

Палац на Черкащині рекомендують відвідати туристам

Журналісти ТСН. Туризм  підготували рейтинг палаців, які можна не лише відвідати, а навіть і пожити в них. До цього переліку також включили і  садибу Лопухіних-Демидових, що розташована у Корсунь-Шевченківському. Повідомляє “ZMI.ck.ua”.

Ансамбль розташований на трьох гранітних островах на річці Рось. Будівля палацу знаходиться на острові Коцюбинського. У первинному вигляді маєток був закладений в 1782 році. Стиль будівлі – неоготика. Палац має симетричну будову. По боках знаходяться башти-ризаліти, що задають риси будівлі. На рівні другого поверху є чималий мальовничий балкон.

З міста до палацового ансамблю веде міст. З нього відкривається чудова панорама на річку Рось та каньйон. Всі острови між собою з’єднані містками. Вхід до садиби, це стилізована брама, яка нагадує середньовічне укріплення. Вся забудова добре зберіглась та має чудовий вигляд. Тут можна зробити масу фотографій на фоні палацу, в’їзної брами та скелястих берегів. Навколишній парк також зберігає чимало згадок про минуле.

В радянський період на території маєтку був створений Музей Корсунь-Шевченківської битви. Біля палацу є експозиція техніки часів Другої Світової війни. А в будівлі представлена зброя, одяг, стяги та історичні відомості про перебіг битви. Тому в будівлю можна зайти, оглянути інтер’єр та експонати музею.

Також тут є Картинна галерея та краєзнавчий музей. В навколишньому паркові, окрім місцевих порід дерев були висаджені також екзотичні.

Прочитайте ще:

Залиште коментар