Палеонтологічний музей просто неба з’явився у Черкасах

Палеонтологічний музей просто неба з’явився у Черкасах

У рамках фестивалю «Дивосвіт» створили палеонтологічний музей просто неба. Це проект-виставка скульптур з каменю, металу та фібробетону. Тема цього року «Минуле на дотик».

Близько місяця у черкаському парку щодня працювали 8 майстрів: Роман та Олександр Турецькі, Олена Додатко, Володимир Толстопятов, Іван Підгайний, Віталій Протосеня, Данило Лавріненко та Антон Кириленко. Роботи скульпторів уже можна побачити на спуску до Дніпра. В архітектурно-скульптурному ансамблі є амоніт, белемніт, голова мамонта, голова шерстистого носорога, панцирна риба.

Про це розповідає in.ck.ua
Олена Додатко, майстер із Кіровоградщини, разом із колегою Романом Турецьким та його дружиною Наталею нещодавно завершили фарбування найбільшої скульптури фестивалю – змія. Це єдина міфічна істота в експозиції.

«Міфологія – це теж частина історії. Звідки пішли міфи? Стародавні люди знаходили кістки давніх тварин і щось домислювали, малювали у своїй уяві. Наприклад, Змій-Горинич, дракони… У кераміці трипільців дуже поширений орнамент «змій». Змій і вода. Ми не знаємо, який вони сенс вкладали в це, але знаємо, що на посуд ворога не помістиш», – коментує головний натхненник проекту, черкаський скульптор Роман Турецький.

Залиште коментар