Півсотні бригад ліквідовували наслідки буревію: енергетики підбивали підсумки своєї роботи

Півсотні бригад ліквідовували наслідки буревію: енергетики підбивали підсумки своєї роботи

Черкаські енергетики підсумували зроблене за 8 місяців року. Спочатку голова правління Олег Самчук відкрив подякував тим працівникам підприємства, які взяли активну участь у ліквідації наслідків негоди у липні поточного року в Чорнобаївському та Золотоніському районах. Зокрема, у роботах були задіяні 47 бригад, замінені 394 опори, а збитки склали 1,5 млн грн.

– Ми показали, що у нас нормальний колектив і ми можемо виконувати свою роботу на належному рівні, – сказав голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. – Попри заборгованість із зарплати, розкриті дахи власних будинків, наші працівники ліквідовували наслідки буревію. Саме тому нашим людям, які сумлінно ставляться до роботи, які працюють на опорах, які виїжджають на лінії, ми повинні вчасно виплачувати зароблене.

Він наголосив на потребі посилення роботи з боржниками, а також заходів щодо виявлення необлікованого використання електроенергії, розчищення повітряних трас та організації безпечних умов праці енергетиків.

– Прошу совісно ставитися до поставлених задач, – додав він. – Я сам два роки працював керівником РЕМу і знаю, як можна організувати роботу. Своїм листам треба «приставляти ноги»», планувати закупівлі. Раз на місяць потрібно виїжджати і перевіряти якість розчищення повітряних трас. Наразі закуплені висоторізи на понад 400 тисяч гривень, підрозділи забезпечені паливно-мастильними матеріалами. Є можливість покращуввати стан ліній.

У ході виступів обговорили фінансовий стан підприємства, його господарську діяльність та готовність до осінньо-зимового періоду.

Залиште коментар