Пам’ятний знак «Вірним захисникам України» відкрили у Черкасах (фото)

Пам’ятний знак «Вірним захисникам України» відкрили у Черкасах (фото)

У Черкаському професійному ліцеї відкрили пам’ятний знак «Вірним захисникам України». Про це повідомив начальник Управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський.

Він взяв участь в урочистих заходах з нагоди відкриття пам’ятного знаку «Вірним захисникам України» у ДНЗ «Черкаський професійний ліцей». Також до вшанування героїв України долучилися заступник міського голови ЧеркасІгор Волошин, заступник обласного військового комісару Олег Захаренко, в.о. начальника Черкаського інститут пожежної безпеки Олександр Тищенко, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, військовослужбовці військової частини А1744 міста Черкас.

Після символічного перерізання стрічки присутні поклали квіти до монументу.

– Завдяки кращим представникам нашої нації з різних часів та епох ми з вами навчаємось, працюємо, живемо на мирній Черкаській землі, в незалежній Україні. Сьогодні ми вшановуємо захисників Вітчизни: і загиблих, і живих, які від 2014 року і по цей час зі зброєю в руках боронять незалежність нашої держави і мирне дитинство наших дітей.
Пам’ятний знак «Вірним захисникам України», що ми нині відкриваємо, буде щоденно нагадувати нашим учням, працівникам та жителям Черкащини нелегку історію нашої Батьківщини та за що боролися і борються її герої. Пам’ятаємо випускників професійно-технічної освіти, наших випускників: Миколу Калашника, Володимира Самишкіна, Павла Антоненка, Сергія Дронова, які загинули, боронячи нашу незалежність,- звернувся до присутніх директор ліцею Дмитро Мединський.

У продовження заходу учні ліцею виконали патріотичні пісні, присвячені захисникам України.
“2014 рік назавжди змінив історію нашої держави на те, що було до війни і те, що після війни. Мабуть, немає святішого обов’язку для кожної людини, як боронити свою державу, своє місто, свою родину, своїх дітей. На жаль, війни не бувають без втрат. Так, четверо випускників Черкаського професійного ліцею навіки записані в книгу пам’яті, як ті, які загинули за Україну. На жаль, вже біля 200 мешканців Черкаської області також віддали своє життя за Вітчизну. І вшанування пам’яті героїв є обов’язком кожного. Всіх, хто загинув, пам’ятатимемо допоки живі!”, – зауважив Валерій Данилевський.

 

Залиште коментар