Перемогу в першості світу з кікбоксингу WAKO привіз черкаський еколог

Перемогу в першості світу з кікбоксингу WAKO привіз черкаський еколог

11 листопада 2017 року в Будапешті (Угорщина) розіграли останні нагороди цьогорічної першості світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

Турнір, в якому взяли участь понад 1600 учасників, зібрав під одним дахом делегації з 61 країни світу — від Чилі до Нової Зеландії, від Південно-Африканської Республіки до Норвегії. Примітно, що найчисельнішою командою були не господарі ЧС-2017, а збірна Туреччини — до складу увійшли понад 100 атлетів. Що ж до команди України — до Будапешту відправилися 35 претендентів на медалі. З них 19 повернулися з відзнаками.

Фінальну точку для збірної України поставив спортсмен Черкащини, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Іван Ткаченко, і яку — золоту! Ткаченко з рахунком 3:0 завершив матч проти угорця в категорії понад 91 кг у фул-контакті. На попередніх стадіях Іван вирішив усі питання з росіянином (2:1) та казахом (3:0). Про це повідомила прес-служба ДЕІ в Черкаській області.

У командному заліку першості планети з кікбоксингу WAKO 2017 Україна фінішувала 10-ю. Загалом же на подіум у Будапешті потрапили представники 50 країн-учасниць.

Ще одним успіхом для збірної України можна виокремити відзнаку черкаського тренера та суддю Юрія Зубова: його назвали кращим суддею ЧС у ринзі. Як зауважила під час розмови з прес-службою Федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко, це надзвичайно приємний момент на ЧС-2017, вперше український суддя був відзначений на такому рівні.

Прочитайте ще:

Залиште коментар