Переможцем на виборах голови у Степанківській ОТГ став Ігор Чекаленко

Переможцем на виборах голови у Степанківській ОТГ став Ігор Чекаленко

Засідання територальної виборчої комісії на виборах  у Степанківській ОТГ, яке розпочалося після закриття дільниць о 20 годині 29 жовтня, нарешті завершилося оголошенням переможця – новообраного голови громади. Це Ігор Чекаленко – колишній сільський голова с.Хацьки, інформує “Рідна Черкащина”.

Як було озвучено у підсумковому протоколі, що був озвучений на засіданні, Чикаленко набрав 1038 голосів, його опонент Сергій Зеленько – 717 голосів.

.

Нагадаємо, увечері 30 жовтня тут узялися за перерахунок голосів після того, як команда Сергія Зеленька написала відповідну скаргу, бо не було одного відривного талону виборчого бюлетеня.  Зрештою, після підрахунку виявилося, що на проблемній дільниці № 710726 за Чикаленка проголосувало 527 виборців, а за Сергія Зеленька -128.

“ТВК с горем навпіл, але все ж виконала свою роботу і встановила результати виборів. У них на це було 5 днів і вони вклались в строки, – коментує голова Черкаського обласного осередку КВУ Максим Михлик. – Затягування процесу оголошення результатів з боку  сторони, яка програла, – це технологія для визнання виборів недійсними, або на всій ОТГ, або тільки на конкретній дільниці. Але таке можливо тільки в умовах абсолютної адмінстративної вертикалі і контролю всіх інституцій від ТВК до суду і поліції. Таке було ще можливо при Януковичу і Тулубу, але майже неможливо тепер”.

Сергій Зеленько. Фото kropyva.ck.ua

Тим часом, говорити про остаточні підсумки може бути зарано. Як пише видання “Кропива”, на 14.30 в Черкаському районному суді призначено засідання за позовом кандида, який програв. У позовній заяві він просить скасувати протокол ДВК № 710726 – це вже згадувана виборча дільниця, де переможець набрав найбільшу кількість голосів.

Сергій Зеленько – самовисуванець, але ЗМІ пов’язують його із провладною командою, а  протистояння в Степанківській ОТГ у складі сіл – Хацьки, Степанки та Бузуків – інтересом бізнес-партнерів голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

Зазначимо, що Центральна виборча комісія призначила перші вибори ще у двох територіальних громадах Черкащини – у Буцькій Маньківського району та Михайлівській, що на Кам’янщині. Вони відбудуться 24 грудня.

Залиште коментар