Перевірити черкаських земельників просить їх колишній керівник

Перевірити черкаських земельників просить їх колишній керівник

Екс-очільник вважає ГУ Держгеокадастру у Черкаській області найбільш корумпованим органом. 

Втім, запевняє, що сам хабарів не брав і родичам не допомагав. Про це він розповів під час резонансної прес-конференції, на якій йшлося про переслідування екс-очільника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області, пов’язане із проблемами виділення в області землі учасникам АТО.

– Мною спрямовано до голови Черкаської ОДА звернення стосовно необхідності створення робочої групи або комісії у складі земельних експертів, що дослідила би стан справ ГУ Держгеокадастру у Черкаській області, – констатував Азер Мірзоєв. – Як людина, що уже після свого звільнення із посади допомогла  отримати землю понад 400 учасникам АТО, надаючи їм консультації, як уникнути зволікання і бюрократичної тяганини, я хотів би знати, скільки ще років  тисячі наших хлопців мусять чекати на землю. Землю, яку іншим  видають за один день. Яку видають сотнями гектарів на підставних осіб.

За його словами, у цьому питанні уже знайдено порозуміння із обласною владою.

 –  І тому маю впевненість, що у області буде створено спеціальну комісію, що дослідить земельні питання і нарешті зрушить проблему виділення землі учасникам АТО із «мертвої точки», – зазначив Мірзоєв.

Присутні на прес-конференції представники АТОвців («Черкаський союз учасників АТО», ГО «Добровольці та ветерани АТО Смілянщини») Олексій Колісник, Леонід Кучермаха,  Сергій Купенко та Олександр Іванов розповіли про те, що сьогодні АТОвцям доводиться чекати землі по півтора роки і більше. 

(с) Діловий Регіон

Прочитайте ще:

Залиште коментар