Першокурсники вибороли кубок Чемпіона турніру з футзалу ЧІПБ

Першокурсники вибороли кубок Чемпіона турніру з футзалу ЧІПБ

11 вересня в інституті нагородили кращих спортсменів, які взяли участь у турнірі з футзалу, присвяченому Дню фізичної культури і спорту України.
Участь у змаганнях взяли: команда від офіцерського складу ЧІПБ «Патріоти», 2 команди від першокурсників курсантів і студентів та 3 збірні команди від факультетів.
За результатами напруженої боротьби звання та кубок «Чемпіона турніру з футзалу» виборола збірна команда першого курсу. Друге місце посіла команда «Патріоти», а третє – команда факультету оперативно-рятувальних сил. Про це повідомляє офіційний сайт навчального закладу.
Серед гравців турніру були визначені кращі у різних номінаціях: «Кращий гравець» – курсант Кирило Агарін, «Кращий воротар» – старший лейтенант служби цивільного захисту Ігор Ножко, «Кращий бомбардир» – курсант Владислав Блонський. Вони були нагороджені відповідними дипломами.
Начальник Черкаського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Антоніна Саприкіна привітала із спортивними досягненнями та нагородила почесними грамотами: доцента кафедри спеціальної та фізичної підготовки, майстра спорту міжнародного класу з кульової стрільби, члена збірної команди України, багаторазову чемпіонку України, неодноразову чемпіонку та призерку чемпіонатів України і кубків України, багаторазову призерку чемпіонатів Європи, переможницю міжнародних змагань, учасницю Олімпійських ігор у Пекіні та Лондоні капітана служби цивільного захисту Дарію Шаріпову, старшого викладача кафедри спеціальної та фізичної підготовки, майстра спорту міжнародного класу з пожежно-прикладного спорту, неодноразового переможця та призера чемпіонатів світу та Європи, багаторазового переможця чемпіонатів та кубків України Олександра Будника та курсанта інституту, майстра спорту України з легкої атлетики, неодноразового переможця та призера Чемпіонатів України, чемпіона України з естафетного бігу, члена збірної України з легкої атлетики Олександра Зобенка.
В. о. начальника інституту Олександр Тищенко наголосив, що фізична підготовка та заняття спортом є основою для професійної підготовки справжніх рятувальників. Олександр Михайлович за вагомі спортивні досягнення нагородив грамотами інституту 24 курсантів навчального закладу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар