Перший творчий фестиваль-конкурс «Крила» проходить у Черкасах

Перший творчий фестиваль-конкурс «Крила» проходить у Черкасах

Перший обласний фестиваль-конкурс юнацької творчості «Крила 2017» проходить у Черкаському державному технологічному університеті. Фестиваль має на меті об’єднати талановиту молодь, піднесення духовності та популяризацію української культури, пише Вичерпно. 

У конкурсі візьмуть участь представники Смілянщини, Чигиринщини, Драбівщини, Корсунщини, Городищинщини, Черкас та інших районів області.

P1160614

– Сьогодні на Черкащині започатковується новий фестиваль в нашому рідному університеті. Черкаський державний технологічний університет окрім 35 спеціальностей, на яких готує фахівців проректор технологічних, лінгвістичних, економічних, туристичних та інших напрямів, має потужну гуманітарну складову. Цей фестиваль буде щорічним, адже ми ставимо собі амбітну мету – щоб фестиваль став всеукраїнським, — сказав проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ, віце-президент фестивалю, доктор історичних наук, професор Валентин Лазуренко.

Конкурсантів журі оцінюватимуть у трьох номінаціях:

– авторська поезія ;

– художнє слово;

– театральне мистецтво.

P1160646

У залі університету зібралось чимало юних артистів, які привезли кожен свій унікальний номер. Зокрема, представники колективу «Азарт» з гуманітарно-правового ліцею показуватимуть постановку «Аліса у країні чудес» за книгою Л. Керрола. Дівчата розповіли, що майже всі костюми робили самі, деякі брали напрокат. Від фестивалю очікують у першу чергу позитивні емоції, і, звичайно, перемогу.

P1160632

Валентин Лазуренко пообіцяв, що кожен учасник отримає диплом участі у фестивалі, незалежно від перемоги.

Залиште коментар