Перший у місті форум у форматі TED організовують у Черкасах

Перший у місті форум у форматі TED організовують у Черкасах

14 квітня у черкаському кінотеатрі “Салют” відбудеться форум під назвою “Це – твоє місто”. Його мета – поєднати дієвих людей, досвід успішних проектів із різних сфер життя та нові ініціативи, спрямовані на розбудову міста Черкаси і розвиток потенціалу його жителів

Організатором форуму виступила громадська організація “Нові люди – Черкаси”. Про це інформує “Діловий Регіон“. 

Тут будуть представлені успішні приклади того, як робити речі “правильно” в бізнесі, політиці, освітній, культурній, медичній та інших сферах. Захід проходитиме у вигляді коротких доповідей типу TED та їхнє обговорення під час перерви.

– Я народився в Черкасах і, отримавши освіту за кордоном, вирішив повернутися сюди. Щоб жити тут, ростити дітей, будувати бізнес. Останні роки я намагаюсь створювати цікаві ініціативи, які допомагають розвивати місто. Але цим займаюсь не лише я, а ще низка людей у Черкасах, яким так само небайдуже наше місто. Ми вирішили зібрати цих людей і запросити гостей з інших міст, які мають свої «історії успіху». Запрошую всіх! Буде цікаво, – запевняє співорганізатор заходу Віктор Євпак.

На сьогодні свою участь у форумі вже підтвердили засновник Школи мерів Руслан Рохов, народний депутат Мустафа Найєм, мер міста Збараж Роман Полікровський, а також відомі місцеві активісти, серед яких – Вікторія Феофілова, Лариса Когут і Людмила Фіть. З повним переліком учасників можна ознайомитись на сайті івенту.

У межах форуму відбудеться конкурс мікрогрантів цікавих проектів. Подати свій проект на фінансування можна ТУТ.

Виручені від продажу квитків на форум кошти підуть на реалізацію проекту, який шляхом голосування оберуть 

Прочитайте ще:

Залиште коментар