Перипетії з відкликанням депутатів продовжуються

Перипетії з відкликанням депутатів продовжуються

Сьогодні, 22 червня, відбулася прес-конференція про рішення апеляційного суду щодо скасування ухвали про забезпечення позову стосовно екс-депутата Віталія Косяка. Захід проходив у конференц-залі «Вичерпно». Про це повідомляє власний кореспондент сайту «ПроГоловне».

Свою позицію на конференції активно висловлювали депутат міської ради від Партії вільних демократів Олександр Згіблов, депутат обласної ради від Радикальної партії Ляшка Вадим Гайович, представник ініціативної групи Юрій Кубрицький та голова Черкаської міської ТВК Володимир Матюша. Натомість від опонентів не запросили жодної особи. Тому питання діяльності та розпуску ТВК було висвітлено однобоко. На жаль, думки опонентів та незалежних експертів журналістам так і не вдалося почути.

Нагадаємо, що представники місцевої партія «Батьківщина» вважає дії опонентів незаконними, про що вона зробила відповідну офіційну заяву.

Власну думку з приводу відкликань висловив і юрист міськради, в.о. директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення ЧМР Олександр Мазур. Він зазначив, що такі відкликання депутатів не підтверджені документально.

Нагадуємо, попередню Черкаську міську виборчу комісію «розпустили» через порушення законів та Конституції України, зокрема порушенням вимог Законів України “Про місцеві вибори” та “Про статус депутатів місцевих рад” (Постанова).

Прочитайте ще:

Залиште коментар