Підозрюваного в організації вбивства журналіста Сергієнка суд залишив під вартою

Підозрюваного в організації вбивства журналіста Сергієнка суд залишив під вартою

У Соснівському районному суді продовжують розглядати справи всіх причетних до вбивства корсунського журналіста Василя Сергієнка, інформує ZMI.ck.ua.

Нагадаємо, 4 квітня 2014 року чоловік був побитий і викрадений з двору власного будинку в місті Корсунь-Шевченківський. Наступного дня його тіло було знайдено в 15 -ти кілометрах від міста у Виграєвскому лісі з наручниками на руках і слідами жорстоких тортур.

Адвокат підозрюваного Вадима Мельника подала клопотання про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на нічний домашній арешт. За її словами, Вадим Мельник має проблеми зі здоров’ям. Йому встановили ряд діагнозів і він потребує додаткових обстежень, які не можна провести в умовах СІЗО.

“У слідчому ізоляторі не можуть провести огляди, які потребують госпіталізації. Окрім цього, є інші підстави звільнення Вадима Мельника з-під варти, а саме відсутність ризиків. Він не переховувався. Прошу змінити Мельнику запобіжний захід на домашній нічний арешт, за винятком госпіталізації до медичного закладу. Підозрюваний носить електронні засоби контролю, тож ми можемо бачити, де він перебуває”, – заявила сторона захисту.

Адвокат надала суддям документ зі встановленими діагнозами і попросила не розголошувати цю інформацію. Із листом із СІЗО ознайомилася і сторона обвинувачення.

“Тут відсутня інформація щодо тяжкості хвороби. Лист носить виключно рекомендаційний характер. Вважаю, умови в СІЗО не перешкоджають проведенню необхідних обстежень”, – сказав прокурор.

Врешті суд ухвалив рішення відмовити в клопотанні і зобов’язати СІЗО забезпечити необхідні умови для проведення обстеження. Наступне судове засідання відбудеться 20 листопада о 15 годині.

Прочитайте ще:

Залиште коментар