Ви ж одне ціле, – суддя запропонував Радуцькому примиритися з міським головою

Ви ж одне ціле, – суддя запропонував Радуцькому примиритися з міським головою

Соснівський районний суд розглянув справу за адміністративним позовом секретаря міськради Олександра Радуцького. У суді він вимагав визнати незаконними розпорядження міського голови Анатолія Бондаренка, яке обмежує його право на скликання і проведення засідань міської ради, пише “Інфоміст”.

Інтереси мера Черкас у суді представляв юрист мерії Олександр Мазур. Сам міський голова нині перебуває у відпустці. У суді Радуцький запевнив, що готовий йти на примирення з мером, якщо той скасує власне розпорядження у частині обмеження його права проводити депутатські засідання.

“Оскільки навколо цієї справи є великий резонанс, я вважаю, що доцільно було б залучити сюди міського голову, який підписував це розпорядження, вочевидь, маючи на це якісь підстави. Це його політична воля, необхідно почути його особисто”, – зазначив Мазур.

Натомість секретар міськради назвав розпорядження мера “нонсенсом”, який суперечить закону.

“Я не знаю, про що він думав, коли підписував це розпорядження, може, йому так юристи підказали, чи він якийсь експеримент проводив, – припустив Олександр Радуцький. – Дійсно, хотілося б, щоб тут був міський голова. Може, він у суді скаже: так, я помилився”.

Зрештою засідання перенесли на 9 листопада 10 ранку. Суддя Сергій Пироженко запросив на засідання мера і закликав їх до примирення.

“Ви ж секретар і міський голова, ви ж одне ціле, одне єдине, примиріться до 9 листопада”, – звернувся до Радуцького суддя.

Нагадаємо, що секретар міської ради Олександр Радуцький виконує обов’язки міського голови поки той перебуває у відпустці. Незважаючи на заборону Анатолія Бондаренка скликати за його відсутності позачергові сесії, секретар міськради відразу ж оголосив про скликання тридцять восьмого позачергового пленарного засідання другої сесії Черкаської міської ради 1 листопада.

Прочитайте ще:

Залиште коментар