Підприємець, який чистить Черкаси від снігу, спростував звинувачення у свій бік

Підприємець, який чистить Черкаси від снігу, спростував звинувачення у свій бік

Підприємець, який прибирає черкаські автошляхи від снігу, Андрій Бортник, відповів на звинувачення на свою адресу, які розповсюджують через Інтернет. Свою позицію він виклав на “Фейсбук“.

“Стосовно площі розчищених доріг.
Прочитав в інтернеті звинувачення, що ми невірно розраховуємо площу почищених доріг і крадемо кошти громади. Що площу розчищених доріг треба рахувати за правилами площі прямокутника, шляхом множення довжини на ширину.
Насправді це не так. Читаємо нормативну документацію:
“Ширина смуги, що очищується, плужно-щіткового снігоочисника i-го типу (BОi) визначається як ширина відвалу снігоочисника i-го типу з урахуванням кута його установки як добуток ширини відвалу в метрах на sin кута між відвалом та повздовжньою віссю смуги, що очищується.”

Робочий та Загальний пробіг кожної одиниці техніки ми маємо завдяки GPS трекерам, що встановлені та контролюються незалежною фірмою. Доступ до звітів маємо ми, громадські організації, що контролюють нашу роботу, міський голова та профільний заступник та керівник ЧЕЛУАШ.

Таким чином, ми за власний кошт запровадили технологію, що дозволяє абсолютно прозоро і з 100% точністю вирахувати кількість виконаної роботи в автоматичному режимі без впливу людини”,  – зазначив підприємець.

Залиште коментар