Підприємство Золотоніщини сплатить майже 400 тис грн. штрафу за скид забруднених вод

Підприємство Золотоніщини сплатить майже 400 тис грн. штрафу за скид забруднених вод

Рішенням Господарського суду Черкаської області задоволено позовну заяву прокуратури про стягнення плати за скид понаднормативних забруднень з одного з приватних підприємств Золотоніського району. Про це повідомляє Золотоніська місцева прокуратура.

У вересні 2015 року між КП «Міський водоканал» та одним із приватних підприємств у Золотоніському районі укладено договори про надання послуг з постачання холодної води і водовідведення.

Згідно з Правилами приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України, Водоканал має право контролювати якість, кількість та режим скиду стічних вод підприємств та пред’являти Підприємствам рахунки за скид понаднормативних забруднень із застосуванням коефіцієнта кратності, який враховує рівень небезпеки скинутих забруднень,  а Підприємства зобов’язані оплачувати рахунки за скид понаднормативних забруднень при порушенні встановлених показників.

Працівники КП «Міський водоканал» провели відбір проб стічних вод приватного підприємства, за якими здійснили лабораторні дослідження на вміст гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в стічних водах, що потрапляють в каналізацію м. Золотоноша. У результаті виявлено факт перевищення допустимих концентрацій забруднюючих речовин у стічних водах.

Приватному підприємству виставлено рахунки за скид понаднормативних забруднень при порушенні встановлених показників на загальну суму 381 368, 9 грн. Проте ці кошти приватним підприємством не сплачені.

Господарським судом задоволено стягнуто з приватного підприємства  заборгованість з плати за скид понаднормативних забруднень в розмірі 381 368, 9 грн.

Залиште коментар