Підвищення мінімальної зарплати є гарним стимулом до працевлаштування

Підвищення мінімальної зарплати є гарним стимулом до працевлаштування

Збільшення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3 200 гривень підвищило мотивацію безробітних до пошуку роботи. Тільки протягом січня-лютого поточного року 53 роботодавці Уманщини, з якими тісно співпрацює Уманський районний центр зайнятості, заявили про потребу в укомплектуванні 101 вакансії, що на 3 % більше ніж торік. Про це “Економіка сьогодення” дізналась від прес-служби Уманського РЦЗ.

Саме підвищення мінімального розміру заробітної плати, зокрема і у заявлених вакансіях, є гарною мотивацією для працевлаштування безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. З початку поточного року за сприяння центру зайнятості було працевлаштовано 81 особу.

Збільшення оплати праці відбулося і для осіб, які залучаються до участі у громадських роботах та роботах тимчасового характеру, зокрема для підтримки благоустрою місцевої території та ремонту об’єктів соціальної сфери населених пунктів району. До такого виду робіт з початку року було залучено 49 безробітних.

«З початком весни на ринку праці Уманщини спостерігається тенденція щодо підвищення економічної активності підприємств, активізуються процеси щодо попиту та пропозиції робочої сили, налагоджується співпраця з новими роботодавцями, а у зв’язку з цим і зростає кількість зареєстрованих вакансій. У свою чергу підвищення розміру мінімальної заробітної плати послугувало стимулом для безробітних до пошуку роботи», – відзначає директор Уманського районного центру зайнятості Василь Скрипник.

Прочитайте ще:

Залиште коментар