Півтора десятка навчальних закладів міста влаштували «студентське містечко» у центрі міста

Півтора десятка навчальних закладів міста влаштували «студентське містечко» у центрі міста

Сквер Богдана Хмельницького, що біля ресторану «Чайка» в Черкасах, 16 вересня, на кілька годин перевтілився на справжнє «студентське містечко». Повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Тут презентували себе 14 вищих та професійно-технічних навчальних закладів обласного центру. Робили все в достатньо незвичний спосіб. Усім відвідувачам демонстрували, які спеціальності вони зможуть опанувати в стінах того чи іншого вишу, відкривали секрети різних професій та давали змогу спробувати себе в різних ролях.

У містечку працювало кілька десятків локацій: тут можна було приміряти на собі екіпіровку рятувальників та взяти до рук зброю, побути «експертом-криміналістом», дослідити вміст нітратів у їжі, надати першу медичну допомогу, побачити 3D-принтер, а ще – взяти участь у вікторинах.

Такий захід, за задумом організаторів, влаштували для того, аби сьогоднішні школярі були обізнаними й могли визначитися, до чого на майбутнє в них лежить душа.

Серед гостей студентського містечка – мер Черкас Анатолій Бондаренко зі спонсором проведення святкувань із нагоди 731-ої річниці від дня заснування міста, генеральним директором корпорації UKRAVIT Віталієм Ільченком.

Міський голова привітав усіх тамтешніх відвідувачів зі святом та вручив подяки учасникам освітянського заходу.

– Разом зі своєю командою ми працюватимемо над тим, аби наші рідні Черкаси з року в рік ставали ще кращими, ще затишнішими, ще успішнішими! – сказав Анатолій Васильович. – Ми хочемо, аби наші діти тут зростали, навчалися, працювали й жили, щоб у них навіть не виникало думки про те, аби виїхати звідси в пошуках кращої долі. Нинішній рік для нас був достатньо непростим. Але все ж таки нам вдалося зосередити увагу на створенні нових підприємств та нових робочих місць. За цим – розвиток. Свої потужності тут розгорнули завод «Сатурн», компанія «Укравіт2 та «Ватфарм». Це лише початок. Ми й далі докладатимемо зусиль, аби в нас відкривалися нові виробництва, аби в місті з’являлися нові робочі місця, а люди отримали достойну заробітну плату. У цей день мені б хотілося побажати всім черкащанам сімейного затишку й благополуччя, а Україні – миру  й злагоди.

Власник групи компаній UKRAVIT Віталій Ільченко анонсував конкурс на кращу назву для науково-дослідного центру, який нині будують у Черкасах. Автора найбільш вдалої ідеї чекає грошова винагорода в розмірі 5 000 гривень. Пропозиції можна надсилати на електронну скриньку welcome@ukravit.ua.

Загалом в «студентському містечку» свої можливості презентували Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, державний технологічний університет, Східноєвропейський університет економіки та менеджменту, медична академія, Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, політехнічний технікум, художньо-технічний коледж, музичне училище імені Гулака-Артемовського, вище професійне училище імені Г. Ф. Короленка, професійний автодорожній ліцей, вище професійне училище будівельних технологій та Черкаський професійний ліцей.

Залиште коментар