Днями в третій лікарні запрацює надсучасний томограф вартістю 10,5 млн грн.

Днями в третій лікарні запрацює надсучасний томограф вартістю 10,5 млн грн.

Надсучасний комп’ютерний томограф японської фірми «Тошиба» запрацює незабаром в Третій Черкаській міській лікарні швидкої медичної допомоги. На його придбання з бюджету міста виділено 10,5 млн грн.

Про це на сьогоднішній ранковій нараді повідомив директор Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник.

«Ми планували, що томограф почне працювати до Дня міста. Проте, коли обладнання прибуло до нас із Франції, виявилося, що захисне скло має тріщину. Ми замовили нове, замінили. Сьогодні маємо отримати висновок радіологічної служби щодо безпечності роботи цього кабінету і можна починати роботу», – зазначив він.

Нова техніка дозволить швидко та якісно діагностувати всі невідкладні стани, з якими пацієнти потрапляють до лікарні, що дозволить надавати допомогу максимально ефективно. Як наголосив Олег Стадник, вперше за кошти міського бюджету купується настільки дороговартісна техніка. При цьому для пацієнтів обстеження на томографі буде безкоштовним.

Він також зазначив, що до кінця року для третьої лікарні буде придбано обладнання з допомогою якого можна буде проводити стентування судин серця. Адже лікарня інтенсивного лікування повинна передбачати надання такої невідкладної допомоги у разі коронарних синдромів та інфарктів міокарда.

Залиште коментар