Півторарічний Денис зі Сміли потребує допомоги, аби почути світ

Півторарічний Денис зі Сміли потребує допомоги, аби почути світ

Діагноз сенсоневральна глухота Денисові поставили буквально кілька місяців тому. Дитина зовсім нічого не чує. Причину лікарі назвати не можуть. Але вихід є: до трирічного віку, тобто до так званого лінгвального періоду, можна вживити кохлеарний імплантат, який допоможе чути.

– Від самого народження ми помічали, що Денис не реагує на голосні звуки, але списували це на його спокійний темперамент, адже на ім’я, як нам здавалось, він хоч і через раз, але відгукувався, й реагував на різні брязькальця, пищалки. А ще був досить гарний лепіт, який у глухих діток відсутній: ма-ма-ма, ба-ба-ба, да-да-да, ам-ам, бу-бу, – розповідає мама Олена Мостова.

Операція дороговартісна і середньостатистична смілянська родина не в силах її оплатити, її ціна 756000 грн. Сім’я живе у невеликому будинку на околиці Сміли чотирма поколіннями, виховує ще старшого сина школяра. Всі гроші, які родина змогла зібрати та позичити – 70 тисяч гривень – витратили на слухові апарати, в яких Денис ходитиме до операції. В них він не чує, однак вони допомагають тримати в тонусі слуховий нерв.

В ЛОР-інституті ім.Коломийченка їх поставили в чергу на операцію за бюджетні кошти, але черга майже не рухається, а час невпинно біжить. Денис у черзі за номером 379. Минулого року тільки 50 діткам зробили таку операцію.

За кордоном операція коштує значно дешевше. Однак навіть на консультацію та переїзд родині треба гроші.

Тож сім’я звертається до всіх небайдужих – допомогти Денисові почути світ.

Телефон мами: 380630760450 (Олена).

Номер картки в Приватбанку: 4149497870202530.

Залиште коментар