Подалі від рекламних щитів черкащан просять триматися… синоптики

Подалі від рекламних щитів черкащан просять триматися… синоптики

Упродовж другої декади лютого, незважаючи на утримання з 15 лютого денної відлиги, переважав зимовий режим погоди, повідомляє Черкаський обласний Гідрометцентр. У нічні і ранкові години температура знижувалась до невеликих та помірних морозів. Однак, у східній частині області 18-19 лютого намітився перехід середньодобової температури повітря через 0° у бік підвищення, що означає прихід весни. Середня за декаду температура повітря 2,7-4,0° морозу, що на 1-2° вище кліматичної норми. Мінімальна температура повітря у найбільш холодну ніч 12.02 – 8-14° морозу, максимальна у найбільш теплий день 19.02 – 4-7° тепла.

За прогнозом, до кінця лютого погода очікується нестабільна та вітряна, з опадами і ожеледицею на дорогах. У найближчі дві доби в наш край поширюватиметься дуже тепле повітря із заходу та південного заходу. Температура повітря впродовж доби очікується позитивна: вночі до 5º тепла; вдень 23 лютого 4..9º, а 24 лютого 9..14º тепла. 23 та 25 лютого можливі невеликі опади у вигляді мокрого снігу та дощу.

Увага! У вітряну погоду слід триматися подалі від рекламних щитів, дерев, будівель і ліній електропередач та не залишати автомобілі під деревами.

Прочитайте ще:

Залиште коментар