Погода на Черкащині: очікуються коливання температури та тиску

Погода на Черкащині: очікуються коливання температури та тиску

Цьогорічна зима на Черкащині рання, не вередлива, сніжна та з помірними морозами. Висота снігового покриву на сьогодні по області 13-39 см, що вище норми у 2-3 рази. Про це повідомляє директор Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталій Постригань.

Запаси води у снігу 24 мм (Умань) – 98 мм (Золотоноша), теж перевищують норму аж у 3-4 рази. Така кількість снігу призвела до значного його накопичення на дахах будинків та різноманітних спорудах, що може загрожувати руйнуваннями та пошкодженнями.
Крім того, в періоди послаблення морозів сніг буде підтавати, ущільнюватися та утворювати бурульки. Тому варто бути обережними та оминати місяця з бурульками. До того ж, така добра снігова ковдра надійно захищає грунт від промерзання, яке на сьогодні 3-5 см.
За прогнозом, найближча ніч ще залишається помірно морозною – 12..14º. Але вже завтра вдень відчуємо наближення чергового циклону з північної Атлантики: збільшиться хмарність, ввечері можливий невеликий сніг, морози послабляться до 4..6º. Атмосферний тиск буде падати до 748 мм.рт.ст., що нижче норми.

10-11 січня очікується вихід активного циклону з Балкан, тому на Черкащині можливі снігопади та хуртовини, на фоні коливання температури +1..-3º.

Надалі, після проходження циклону, сніг випадатиме періодично, переважатимуть слабкі морози 0..3º, до кінця поточного тижня.

Залиште коментар