Поліцейські Черкащини вшанували пам’ять своїх загиблих колег

Поліцейські Черкащини вшанували пам’ять своїх загиблих колег

Учора, 22 серпня, в День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків, черкаські поліцейські вшанували своїх загиблих колег. Всього за роки незалежності України загинуло 1177 працівників органів внутрішніх справ. Із них 131 – у зоні проведення антитерористичної операції. Про це інформує прес-служба Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Традиційно, вшанування працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків по охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю, відбулося біля пам’ятного знаку ГУНП в Черкаській області, де зібралися керівники управління, колеги-правоохоронці, близькі і родичі загиблих, щоб висловити глибоку вдячність усім, хто не вагаючись, віддав своє життя, залишившись вірним присязі та своєму народу.

Начальник поліції Черкащини Валерій Лютий звернувся до родичів загиблих поліцейських, зі словами скорботи та вдячності за те, що виховали відважних, мужніх, справжніх правоохоронців, які нажаль, загинули при виконанні службових обов’язків, залишаючись вірними присязі та закликав вшанувати загиблих правоохоронців хвилиною мовчання.

В пам’ять про колег, полеглих у боротьбі зі злочинністю, було проведено молебень, після якого відзвучали постріли салюту шани та відбулося покладання квітів.

 

Залиште коментар