Поліцейські пояснили школярам, як вступати до навчальних закладів МВС

Поліцейські пояснили школярам, як вступати до навчальних закладів МВС

Начальник Черкаського відділення Національної Академії внутрішніх справ Юрій Шурубура та начальник сектору ювенальної превенції УПД ГУНП  в Черкаській області Юлія Суденко зустрілися з учнями 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25. Про це інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

В межах проекту «юний поліцейський» гості розповіли школярам про переваги професії поліцейського, знання та навички, які вони можуть отримати, перспективи подальшої роботи в поліції, та як вступити до вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України.

Такий тип роботи, вже не перший рік практикується в Черкаській загальноосвітній школі I-III ступенів № 25. Учні охоче слухали розповідь поліцейських, а після проведеної бесіди, з радістю задавали питання про роботу в поліції та вступ до вище згаданого навчального закладу. Поспілкувавшись з правоохоронцями, деякі учні розповіли, що мріють, та готуються вступити до Національної академії внутрішніх справ, адже бачать своє майбутнє в ролі захисників порядку.

 

 

Залиште коментар