Агенцію економічного розвитку хочуть створити в Каневі для залучення інвестицій

Агенцію економічного розвитку хочуть створити в Каневі для залучення інвестицій

З метою підвищення ефективності діяльності виконавчого комітету Канівської міської ради щодо роботи по залученню інвестицій, на виконання Проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»,  підтримуючи спільну ініціативу двох Асоціацій органів місцевого самоврядування – Асоціації міст України та Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад щодо запровадження в Україні досвіду Європейських країн (Норвегії, Польщі, Німеччини та інших країн) було вжито відповідні заходи.

Відтак, на останньому засіданні виконавчого комітету 7 лютого 2018 року ухвалили рішення «Про підвищення ефективності діяльності виконавчого комітету Канівської міської ради у сфері економіки». Відповідний документ, зокрема, передбачає: розробити у 2018 році проект рішення Канівської міської ради «Про Стратегію розвитку міста Канів на період до 2030 року»; завершити до 1 липня 2018 року інвентаризацію земель м. Канів з метою виявлення вільних земельних ділянок.

Окрім того, було прийнято рішення рекомендувати Канівській міській раді до 1 липня 2018 р. створити Агенцію економічного розвитку та покласти на неї повноваження подальшої підготовки проектів розвитку м.Канів та її територіальної громади з метою отримання фінансової допомоги та грантових коштів. Відповідний проект про агенцію буде розроблено та подано на розгляд депутатів міської ради вже в лютому 2018 р.

За повідомленням Канівської міськради.

Залиште коментар