Поліцейська з Черкащини хоче стати майстром спорту з боксу

Поліцейська з Черкащини хоче стати майстром спорту з боксу

Майор поліції Юлія Бончук працює в батальйоні поліції особливого призначення Черкаської області. Поліцейська має десятилітній стаж в слідстві та звання кандидата в майстри спорту України з боксу. Зараз поліцейська окрім службових завдань працює над досягненням чергової цілі у своєму житті – стати майстром спорту України з боксу.

– Мрія бути поліцейським з’явилася ще в дитинстві, коли я разом із родичами дивилася по телевізору серіали про поліцейських. Я з захопленням спостерігала за героями кіно і подумки уявляла на їхньому місці себе. Як наздоганяють та затримують злочинця чи допомагають людині в біді. І з часом ця мрія перетворилась на реальність, – розповідає Юлія Бончук.

Службовий шлях поліцейської розпочався у 2005 році. Навчання в Харківському Національному Університеті внутрішніх справ, диплом магістра та в подальшому робота на посаді слідчого.

Робота в кабінеті з часом почала мене вибивати з колії. Слідчий робить велику і дуже важливу частину роботи поліції, проте кабінетна робота не зовсім те, про що я мріяла йдучи в правоохоронні органи, – продовжує вона свою розповідь. Будучи слідчим, я неодноразово спостерігала за роботою працівників спецпідрозділу під час силових операцій і відчувала, що це і є моя мрія.

У 2013 році Юлія починає професійно займатися боксом. Приймає участь у чемпіонатах України та у 2015 році посідає перше місце в обласному чемпіонаті з боксу у своїй ваговій категорії. Через рік після перемоги вона захищає титул – кандидата в майстри спорту України з боксу, а через три роки стає працівником батальйону поліції особливого призначення.

Сьогодні Юлія Бончук професійний член колективу спецпризначенців Черкаської області. Її завдання – забезпечення безпеки учасників судового процесу.

За час своєї служби Юлія неодноразово була нагороджена відомчими нагородами за відзнаку в службі, останню з яких отримала від Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Ще з дитинства я звикла ставити перед собою цілі та досягати їх будь за що. І це дійсно приносить божевільне задоволення, коли мета, до якої ти йдеш роками нарешті тобою досягнута, – з захопленням розповідає Юлія. Тепер в мене нова ціль, яку я обов’язково досягну – стати майстром спорту України з боксу.

Повідомляє Сектор комунікації поліції Черкаської області.

Залиште коментар