Ще одна поліцейська станція розпочала роботу в громаді Черкащині

Сучасна поліцейська станція функціонує в Балаклеївській ТГ. Вона вже 35-та у Черкаській області. Безпековою ситуацією та жителями цієї громади опікується поліцейський офіцер Дмитро Міщенко.

Відкривали станцію заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП у Черкаській області Олексій Прокопенко та голова Балаклеївської ТГ Олена Благовісна. Завітали на відкриття й місцеві жителі.

«Відкриття поліцейської станції стало можливим завдяки цілеспрямованій роботі та взаємодії місцевої влади й поліції. Наша мета – забезпечити постійну присутність поліцейського на території обслуговування, покращити якість поліцейського сервісу для громадян», − сказав Олексій Прокопенко.

Під опікою офіцера громади, капітана поліції Дмитра Міщенка, який відтепер тут працює, жителі сіл Балаклея, Костянтинівка, Теклине, Мале Старосілля, Будки та Плоске. А оперативно добиратись до всіх, хто потребує його допомоги, поліцейський зможе на службовому автомобілі «Renault Duster», який обладнаний усім необхідним для профілактики правопорушень на території обслуговування. Це не останнє відкриття безпекового осередку в Черкаській області.

Залиште коментар