Понад 100 повалених дерев прибрали лісівники з траси Черкаси-Золотоноша

Понад 100 повалених дерев прибрали лісівники з траси Черкаси-Золотоноша

Золотоніський лісгосп, його працівники та техніка активно задіяні на ліквідації наслідків Водохрещенського снігопаду.

Про це повідомили в прес-службі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Як зазначає директор підприємства Микола Бас, першочергово  лісівники почали чистити від повалених дерев та снігу основні автошляхи  місцевого значення – від Золотоноші і в напрямку Черкас: через Вільхівське лісництво, села Вільхи, Коробівка, Деньгівське лісництво, села Кедина Гора, Благодатне.

Значні сили та ресурси були кинуті на трасу загальнодержавного значення напрямком із Золотоноші до Черкас, частина якої пролягає через сосновий лісовий масив Деньгівського лісництва. Для того, щоб вчасно прибирати з дороги повалені дерева, які від налипання снігу падали просто на дорогу, було встановлено цілодобове чергування працівників лісової охорони. Загалом на трасі, від Деньгівського кільця в напрямку Черкас,  протягом останніх кількох днів золотоніськими лісівниками оперативно  прибрано понад 100 дерев. Це дозволило уникнути значних заторів, які б ще більше ускладнили рух під час негоди.

 

Досі триває спільна робота лісівників з електриками по звільненню електричних мереж від гілок та дерев, адже деякі населені пункти ще залишаються без світла.

Негода наробила шкоди й у самих лісових масивах, тож у лісгоспі розпочали обстеження для визначення наслідків стихії.

Залиште коментар