Понад 30 черкащан отримали майже 900 тисяч гривень на відкриття власної справи

Понад 30 черкащан отримали майже 900 тисяч гривень на відкриття власної справи

На Черкащині підприємці розвивають власні бізнес-ідеї у сферах торгівлі, транспорту, сільського господарства та переробної промисловості. Цього року за сприяння Черкаської служби зайнятості організували власну справу як суб’єкти підприємницької діяльності 32 особи. На це спрямували 875 тис. грн. Середні ж витрати на одну особу перевищили 27 тис.грн.

Про це інформує Черкаський обласний центр зайнятості.

Найбільш поширеними видами економічної діяльності у Черкаській області є: оптова та роздрібна торгівля, торгівля транспортними засобами – 49,6%; сільське господарство, лісове та рибне господарство – 6,1%; переробна промисловість (виробництво) – 2,9%; транспорт та зв’язок – 7,6%.

Спеціалісти служби зайнятості регулярно проводять семінари та тренінг-семінари: «Як розпочати свій бізнес», «Від бізнес-ідеї до власної справи”,   які можуть відвідати всі бажаючі.

В центрах зайнятості  майбутні та діючі підприємці можуть отримати консультації з різних питань щодо організації та провадження підприємницької діяльності.

Для надання консультацій залучаються представники сектору Державної регуляторної служби України в Черкаській області, підрозділів з питань фінансів  та економічного розвитку органів місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців, банківських установ, Фонду підтримки підприємництва тощо.

Прочитайте ще:

Залиште коментар