Понад 5 тисяч саджанців висадили в лісах на Черкащині

У філіях Центрального лісового офісу ДП “Ліси України” триває весняна лісокультурна кампанія.

Сьогодні відбулось відновлення лісу на ділянці площею 0,8 га у Мошнівському лісництві філії “Черкаське лісове господарство”. Висаджували сіянці сосни звичайної і дуба звичайного – це головні породи лісів Черкащини. Загалом висадили 5333 сіянці.

До висаджування лісу спільно з лісівниками Центрального лісового офісу в рамках програми “Зелена країна” долучився начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, керівник управління екології Черкаської ОВА, Державна екологічна інспекція Центрального округу, службовці СБУ, ДСНС, прокуратури, Держаудитслужби, голова Черкаської РДА Валерія Бандурко та начальник Центрально-Західного міжрегіонального управління ЛМГ Сергій Перов.

💬”Вже третя весняна лісокультурна кампанія проходить в умовах війни, та лісівники виконують свою роботу на відмінно. Цієї весни на Черкащині створять 645,6 гектар лісових культур. Загалом висадять 3,3 млн штук сіянців. Сподіваємось, що зовсім скоро ліси, які висаджуємо зараз, будуть зростати під мирним українським небом. Наші лісівники ще й активно допомагають нашим Збройним силам, тож дякую лісівникам області за роботу і за сприяння Перемозі”, – наголосив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

 

💬”Наш пріоритет – висаджувати міцні, здорові насадження, стійкі до кліматичних змін, хвороб та шкідників. Тому у проведенні лісокультурної кампанії застосовуємо сучасні технології з вирощування і висаджування сіянців основних і другорядних порід. Разом з тим скажу, що висаджування сіянців – це лише початок, далі починається довгий процес доглядів та охорони цих ділянок, щоб в майбутньому на цьому місці буяв дорослий ліс”, – зазначив директор Центрального лісового офісу Олександр Дзюбенко.

До слова, під час весняної лісокультурної кампанії філії Центрального лісового офісу висадять 6,5 млн штук сіянців на загальній площі 1231 га.

Джерело: Державне агентство лісових ресурсів України

Залиште коментар